FAQ – Časté otázky a odpovědi

Demižony s vínem.Zajímá vás něco k ubytování ve Velkých Bílovicích?

Přečtěte si časté dotazy a odpovědi,
možná najdete i ten váš:

Jak nalezneme chaty ve Velkých Bílovicích?

Podrobný popis cesty uvádíme pod odkazem Kontakt, kudy k nám.

Je ubytování u vás vhodné i pro děti?

Je pro děti jako stvořené. Děti u nás mají mnoho příležitostí, jak se vydovádět. K dispozici jim je pískoviště, prolézačky, houpačka – dřevěný kůň, skluzavka a také dokonce kolotoč!

Jsou Velké Bílovice lokalitou příznivou pro jízdu na kole?

Jistě ano. V kraji je bohatá síť cyklistických stezek. Vyrazit můžete na trasy méně náročné převážně po rovině, anebo ke vzdálenějším cílům, například na Pálavu.

Kde se můžeme stravovat?

Všechny naše 4 chaty jsme vybaili. K dispozici je vám kuchyňská linka, vařič, mikrovlnná trouba i lednička. Samozřejmostí je kompletní inventář. Pokud si ale nechcete sami vařit, ve Velkých Bílovicích je několik restaurací včetně blízké pizzerie. Pizzerie vám na zavolání pizzu přiveze až do k chatám. Telefonní číslo do pizzerie naleznete přímo v chatě.

Východ slunce nad rybníkem Velký Bílovec.Je vodní nádrž Velký Bílovec vhodná ke koupání a rybaření?

Ano, ve vodní nádrži se můžete koupat. Podnikněte dobrodružnou plavbu na pramici. Ranní či večerní projížďky po rybníce jsou příjemným zážitkem. Ubytování v našich chatách je ideální také pro rybáře. Velký Bílovec je chovný. Vlastníte-li potřebnou povolenku, můžete rybařit. Jaké kousky z rybníka rybáři tahají se dozvíte v sekci Rybolov na Velkém Bílovci.

Zažijte pohled na vycházející slunce nad Velkým Bílovcem.

Můžeme si k vám vzít našeho psa či kočku? Kolik za ně zaplatíme?

Ano, můžete. Za domácí mazlíčky u nás neplatíte nic. Pokud si tedy nepřivedete slona nebo žirafu. Jestliže však vašemu mazlíčkovi zachutná nábytek nebo vybavení chaty, pak ano, nějaké peníze si od vás jistě vezmeme. Rovněž prosím myslete na hosty ve vedlejších chatách, jezdí k nám za klidem a relaxem. Věříme však, že je váš čtyřnohý přítel slušně vychovaný.

Je do chat bezbariérový přístup?

Bohužel ne, bezbariérový přístup do chat není, vedou do nich schody. Taktéž terén pozemku je svažitý, k venkovnímu sezení nad rybníkem a k rybníku je to po schodech.

Jaká je ve Velkých Bílovících občanská vybavenost?

Velké Bílovice jsou vinařské město se vším všudy. Najdete zde restaurace, hotely, dva menší supermarkety, drogerii, prodejnu kol, večerku, jídelnu, zdravotní středisko, autoservis, pneuservis, obchod s rybářskými potřebami.

Nemáme auto, dá se dojet do Velkých Bílovic i hromadnou dopravou?

Ano, Velké Bílovice jsou dostupné autobusem buď z Břeclavi (cca 12 km), nebo z Podivína (cca 3 km). V Podivíně staví také vlaky od Brna, 3 kilometry do Velkých Bílovic ujdete klidně i pěšky, je to po rovině.

Máte v chatkách internetové připojení WiFi?

Ano, Wifi připojení je k dispozici.

Pokud se nám koupání v rybníce nebude líbit, kam můžeme vyrazit na koupaliště?

Pěkný bazén je v Břeclavi, ale ještě lepší pro děti je to v Hustopečích, cca 20 km po dálnici na Brno. V Hustopečích je tobogán, divoká řeka, velká klouzačka. Tam se vždy těší i naše děti. Je tam rovněž brouzdaliště pro nejmenší.

Nenašli jsme odpověď na náš dotaz, jak máme postupovat?

Kontaktujte nás telefonicky na čísle +420 777 788 490 nebo e-mailem na adrese info@chatyvb.cz

Podívejte se na ceník a rezervujte termín.