4 kompletně vybavené chaty u vodní nádrže Velký Bílovec

4 chaty - ubytování ve Velkých Bílovicích.Vinohrady, relax u vody, klidné prostředí, vyžití pro děti i dospělé. Je-li chladno, zahřeje vás teplo krbových kamen. Chaty ve Velkých Bílovicích jsou synonymem pohodové dovolené na jižní Moravě.

Přijeďte do Velkých Bílovic.

K dispozici vám je ubytování ve 4 samostatných chatách. Každá z chat dopřeje pohodlný pobyt šesti osobám.

Autem dojedete až na místo, plechového miláčka bezpečně zaparkujete na oploceném parkovišti.

Automobil nemáte? Nevadí. Do Velkých Bílovic jezdí i hromadná autobusová doprava.

Projděte se po chatě

Pohodlná sedací souprava, TV, krbová kamna.Zvýšené přízemí každé chaty tvoří vstupní veranda s posezením a výhledem na vodní nádrž. Právě tady si zřejmě budete vychutnávat odpolední kávu.

Po vstupu do chaty jste v hlavní obytné místnosti s pohodlnou sedací soupravou, krbovými kamny, TV, kuchyňským koutem a jídelnou. Samozřejmostí je Wifi připojení.
 

Kulinaření v plně vybavené kuchyni

Kuchyňský kout je plně vybaven. Kulinářské dobroty připravíte na kuchyňské lince. K ruce je vám elektrický vařič, mikrovlnná trouba, lednička a kompletní kuchyňský inventář.


Podkroví s výhledem na Velký Bílovec.Čistota půl zdraví

V přízemí chat je také sociální zařízení s teplou vodou – WC, koupelna s umyvadlem a sprchový kout. Zde z vašich dětí po celodenním řádění venku uděláte zase vonící a čistotou zářící ratolesti.

Nahoru ke spánku

Z přízemí vyjdete po schodech do podkrovní místnosti s balkónem a parádním výhledem na vodní nádrž Velký Bílovec. V podkroví se pohodlně vyspí 6 osob. Nahoru však, prosíme, vstupujte pouze bez bot, ať se z dřevěné podlahy můžete radovat i příště.

Palivo do krbovek i na gril

Na teplo krbovek i pro vůni grilovaných dobrot potřebujete něčím zatopit. Palivo je vám k dispozici v dřevníku a skladu pod chatou. Tady si uzamknete i svá kola nebo jiné sportovní náčiní.

Dětský kolotoč.Houpačky, skluzavka, pískoviště a kolotoč pro děti

Venku čeká mnoho zábavy pro děti. Houpačky, skluzavka a pískoviště – to bude, milé ratolesti, hlavně vaše působiště během rodinné dovolené. Speciální dětský bonus: v horní části pozemku je kolotoč!

Dospělí mezitím v pohodě ugrilují šťavnaté steaky nebo klobásky na zahradním opékadle.

Dřevěné posezení u vody, romantická projížďka na loďce

Seběhnete-li schody k vodě, objevíte dvě masivní dřevěná posezení. Pak už stačí sejít pár dalších schodů a jste přímo u vodní plochy.

Večerní projížďka na loďce je báječným zakončením dne.

Loď pro večerní projížďku po rybníce.Více než tisíc slov prozradí fotogalerie.
Podívejte se.

Rybaříte? Nahlédněte do sekce Rybolov na Velkém Bílovci

Zajímá vás něco dalšího?
Napište nám nebo zavolejte.

Mrkněte na ceny ubytování a rovnou rezervujte.

Dovolená ve Velkých Bílovicích – rodinný relax mezi vinohrady.